I znów stoimy przed wyborem – tym razem wybory samorządowe.  Wybierajmy, byle mądrze!

Nasza gazeta nie opowiada się za żadną opcją polityczną, niemniej chcemy zaprezentować kilka osób z listy stworzonej przez organizacje pozarządowe w naszym mieście.

Drodzy czytelnicy wybór należy do Was.

Złamany link

Za treść dostarczonych materiałów wyborczych nie bierzemy odpowiedzialności.

z 22% VAT-em

                                                    Kiedy jest wszystkiego brak
                                                    Wtedy żaden wolny ptak
                                                    Nie poleci wprost do nieba
                                                    Trafi na stół z kromką chleba

Tak mówi się o wybitnym łódzkim aktorze Januszu Guście, który 28.08.2010 r. obchodził 45-lecie swojej pracy artystycznej. Pierwszy w Polsce benefis w plenerze, jak przystało na wybitnego artystę estradowego, odbył się w muszli koncertowej parku im. Adama Mickiewicza.

towarzyszenie Inicjatywa Rozsądnych Polaków pojawiło się w 2004 r. (21 maja posiedzenie założycielskie, 7 lipca wpis do Rejestru Stowarzyszeń KRS) i to z wielką pompą. Już 23 stycznia 2005 roku zorganizowało imprezę gwiazdkowo-noworoczną dla ponad dwustu dzieci w teatrze „Arlekin”; 11 marca 2005 roku koncert charytatywny „Dzieciom Azji” w Łódzkiej Hali Sportowej dla ok. 5 tys. Widzów (śpiewali m. in. Varius Manx, Blue Cafe, Red Head – Michał Wiśniewski, a cały dochód został przekazany na konto Pomocy Dzieciom Azji Poszkodowanym przez tsunami); 5 czerwca 2005 z okazji Dnia Dziecka i Dnia Matki Festyn w Parku na Zdrowiu. Utworzono też punkt wydawanie żywności najuboższym i najbardziej potrzebującym mieszkańcom Łodzi przy ul. Jaracza 40.