Buda z fotela

PDF pageEmail pagePrint page

Zagłodzony, chory, na łańcuchu, buda z fotela! DRAMAT!

Inspektorzy Łódzkiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami OPP otrzymali zgłoszenie o psie na łańcuchu w powiecie tomaszowskim. Po dotarciu na miejsce okazało się, że czarny, młody psiak o imieniu Bary, uwiązany na metrowym łańcuchu do lichej budy, jest ciężko chory, słania się na łapach i nie może się wypróżnić. Bary stał we własnych odchodach, w budzie nie miał słomy, jadł TYLKO KOŚCI, nigdy nie był u weterynarza. Pies nie ma ogonka, który prawdopodobnie został wcześniej odrąbany siekierą przez właściciela, a tak naprawdę OPRAWCĘ! Drugi psiak, ok. pięciokilogramowa sunia Misia, też jest zagłodzona. Za schronienie miała tylko stary fotel, do którego wiązana była na ok. 50 cm łańcuchu!

Na miejsce wezwano Policję, która udzieliła przedstawicielkom ŁTOnZ asysty, gdyż oprawca zwierząt był dość agresywny. Psy zostały odebrane w trybie Ustawy o Ochronie Zwierząt i natychmiast trafiły do lecznicy weterynaryjnej, z którą współpracuje ŁTOnZ.

Bary WALCZY O ŻYCIE! Całą drogę wymiotował, jest skrajnie wycieńczony, zagłodzony!!!!

Obecnie rozpoczynamy walkę o surowe ukaranie oprawcy psów!

Prosimy też Państwa o wsparcie finansowe na leczenie psiaków, zwłaszcza Barego. Konto:  18 1090 2705 0000 0001 1606 1967

Nie znamy jeszcze pełnej diagnozy, którą podamy po komplecie badań! O losach psiaków będziemy informować na bieżąco!

 

ZOSTAW 1% PODATKU W SWOIM MIEŚCIE – TU MIESZKASZ, TU KORZYSTASZ

 

1% podatku dla zwierząt – Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami
KRS: 0000014017
Konto:  18 1090 2705 0000 0001 1606 1967

 

Amanda Chudek

Your Offcanvas Sidebar area is currently empty. Go and add some widgets first.

Zmień wielkość liter
Kontrast