Zieleń dla każdego

PDF pageEmail pagePrint page

Zazielenienie kamienic śródmieścia Łodzi i uporządkowanie zieleni na terenie osiedli, to nie tylko uroda miasta, ale również integracja mieszkańców. Zapraszamy do współpracy organizacyjnej (prezentacje projektów zagospodarowania podwórek i placów zabaw) i finansowej, pilotowanego przez naszą Fundację projektu „Zielone Podwórka”.
Pomimo naszego zaangażowania, samą pracą wolontarystyczną nie pokażemy rozwiązań innych miast, nie zmobilizujemy mieszkańców do aktywności, nie skłonimy władz do zmiany mentalności, nie rozkręcimy rynku ogrodniczego.
Wsparcie finansowe chcemy przeznaczyć na założenie czteroosobowego zespołu redakcyjnego, składającego się z osób z II grupą inwalidzką (redaktor, prawnik, informatyk, pracownik techniczny), którzy będą odpowiadali za przygotowanie materiałów i ich publikację w Internecie, druk gazety papierowej, dostarczanie jej do zarządów nieruchomości (administracji, spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot) i zbieranie informacji o przebiegu akcji w terenie.
Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby dotrzeć do Rad Osiedli i wspólnot mieszkańców z Państwa propozycjami i naszą gazetą. Chętnie zamieścimy banery (z linkami do wskazanych stron) wszystkich przedsiębiorstw, które przyłącza się do akcji.

Już w tym roku mówiło się o 2 mln zł, jakie Zarząd Miasta

Your Offcanvas Sidebar area is currently empty. Go and add some widgets first.

Zmień wielkość liter
Kontrast