Zakończenie karnawału

PDF pageEmail pagePrint page

W Bibliotece Miejskiej w Łodzi – Filia 64 przy ul. Paderewskiego 11a w dniu 12 lutego 2018 r. odbyła się impreza kończąca karnawał.

Dla tych, którzy przyszli na koncert Towarzystwa Śpiewaczego „Anna” było to ogromne i piękne przeżycie. A frekwencja była niespodziewanie ogromna, było około 100 osób – głównie seniorów. Po każdej wykonywanej przez solistów arii, piosence czy monologu rozlegały się gromkie brawa, była radość i wzruszenie. Dwóch panów z zespołu pięknie akompaniowało solistom – akordeon i pianino. Trzeba także podkreślić dowcipną, błyskotliwą i z werwą prowadzoną konferansjerkę.  Jednym słowem to było piękne. Impreza trwała ok. trzech godzin, skończyła się podziękowaniem publiczności i brawami na stojąco, domagając się bisów.

Trzeba dodać, że ta kulturalna impreza była świetnie zorganizowana. Była też pomoc dla osób, które miały problemy z chodzeniem, dla każdej osoby znalazło się miejsce, chociaż nie było to łatwe.

Ja z radością oglądałam ten koncert, a mój kolega z Miejskiej Rady Seniorów – Jurek Dauksza wszystko utrwalał na zdjęciach.

Barbara Jędrzejewska – Wysocka

Your Offcanvas Sidebar area is currently empty. Go and add some widgets first.

Zmień wielkość liter
Kontrast