Szukam przyjaciela 2

PDF pageEmail pagePrint page

To około 2 letnia kotka rasy europejskiej, odrobaczona, wysterylizowana z książeczką zdrowia. Fifi jest bardzo proludzka. Z całą pewnością nie nadaje się do domu z małymi dziećmi, psem i lepiej, gdyby była jedynym kotem, na którym skupi się uwaga opiekuna (niewykluczone, że z czasem zaaklimatyzuje się w środowisku z innymi kotami, ale dla jej komfortu psychicznego lepiej, żeby kolejne koty dopiero dochodziły).

Fifcia oczekuje na odpowiedzialnego i świadomego opiekuna, który pozwoli jej krok po kroku znowu nabrać zaufania do ludzi. Kotka może być także wychodząca.

 

Kontakt w sprawie adopcji: Agata 504 057 994

 

AURELKA I RUDZIA
aurelkaDwie koteczki, około 8 miesięczne, zdrowe, dwukrotnie odrobaczone, po sterylizacji szukają domu. Kociaki są miłe, czyste i nie grymaszą przy jedzeniu. Nie sprawiają kłopotu. Świetnie się komunikują z innymi, dorosłymi kotami także, znają towarzystwo psa, więc i taki dom może być ich docelowym. Umaszczone tradycyjnie, jak na dachowce przystało, czyli najładniej. Futerka lśniące w kolorze burym oraz białym z akcentami czerni.rudzia_1

 

Kontakt w sprawie adopcji: Iza 691 365 121

 

Your Offcanvas Sidebar area is currently empty. Go and add some widgets first.

Zmień wielkość liter
Kontrast