Odznaka dla Seniorki

PDF pageEmail pagePrint page

 Kolejną odznaczoną radną Miejskiej Rady Seniorów w Łodzi „Odznaką za zasługi dla miasta Łodzi” była Barbara Jędrzejewska-Wysocka. Od dwóch lat w Rady Seniorów przewodniczy zespołowi d/s zdrowia seniorów. Współpracuje z Domami Dziennego Pobytu, DPS-ami, Klubami Seniora i Bibliotekami, gdzie seniorzy mają swoje miejsce i gdzie dla nich organizuje się odczyty, spotkania, prelekcje, imprezy okolicznościowe itp.

W poprzednich latach przewod. Rady Osiedla Piastów-Kurak. Rada ta prężnie działająca może pochwalić się wieloma osiągnięciami (nie tylko za swojej kadencji). Stworzony został stadion wielofunkcyjny z bieżnią przy Gimnazjum nr 37 przy ul. Jarosławskiej, renowacja i całkowita odnowa parku przy ul. Karpackiej tzw. Borku Lisnera. Są alejki, ławki, sprzęt do ćwiczeń, plac zabaw i tablice mówiące o wkładzie Rady Osiedla.

W latach 80-tych – Kurator Społeczny (przez 12 lat) w Sądzie Rodzinnym i dla Nieletnich, wolontariusz na Oddziale Opieki Paliatywnej, współpraca z klubami dla młodzieży uzależnionej.
„To jest całe moje życie – oprócz wychowania dwóch synów – co było najważniejsze” – powiedziała odznaczona.

Jerzy Dauksza

Your Offcanvas Sidebar area is currently empty. Go and add some widgets first.

Zmień wielkość liter
Kontrast