Kropkę nad i…

PDF pageEmail pagePrint page

Przyjaźń  z niepospolitym twórcą Pawłem  Ciesielskim, pozwoliła nam na bardzo atrakcyjną promocję zaległych publikacji prasowych.  I tak w poniedziałek  19 lutego, w Bibliotece nr 9 przy al. Chryzantem 2  odbyło się spotkanie twórców i czytelników „Magazynu rzeczy różnych KAMENA”.

Spotkanie  rozpoczęto chwilą zadumy. Pożegnano w ten sposób wielkiego przyjaciela KAMENY, aktora, pedagoga, pisarza i reżysera Henryka  Ryszarda Żuchowskiego, który zmarł na początku miesiąca.

Potem, kolejno, omówiono wydanie specjalne Magazynu podsumowujące  ubiegłoroczny Międzynarodowy Festiwal Aktywności Artystycznej Seniorów i Przyjaciół ROZŁOGI`17, Magazyn 3-4/17 i  kolejny mini almanach KAMENA i PRZYJACIELE luty`18. Zapowiedziano też zmianę terminu Festiwalu ROZŁOGI. Od tego roku odbywał się będzie w marcu, jako wspólna impreza łącząca WIOSNĘ ARTYSTYCZNĄ SENIORÓW i  Festiwal PRZEBIŚNIEGI.

Wszystkie te części spotkania przerywane były balladami Pawła Ciesielskiego, którego organizatorzy poprosili o  przypomnienie mniej popularnych utworów. Dzięki temu w recitalu poznaliśmy piosenki, które po raz kolejny potwierdziły talent  i wrażliwość łódzkiego barda.

Warto tu podkreślić, że na czas remontu biblioteki przy ul. Boya Żeleńskiego koło twórcze KAMENA-Doły spotykać się będzie w każdy drugi poniedziałek miesiąca, o godzinie 15.00 właśnie w Bibliotece  nr 9  przy al. Chryzantem 2.

Stanisław Andrzej Średziński

Your Offcanvas Sidebar area is currently empty. Go and add some widgets first.

Zmień wielkość liter
Kontrast