Koncert KOTOMANIA

PDF pageEmail pagePrint page

Z okazji 5-lecia działania Fundacji Kocia Mama, 8 marca o godzinie 18.00 w Pałacu Młodzieży w Łodzi przy ul. Wyszyńskiego 86 odbędzie się Koncert pod hasłem KOTOMANIA, na który mamy przyjemność zaprosić wszystkich przyjaciół Fundacji i sympatyków kotów.

 

Jestem bardzo dumna i jest to wielki zaszczyt, że patronat honorowy nad całą imprezą objęli minister Krzysztof Kwiatkowski i poseł Marcin Witko, a patronat medialny – Magazyn Kocie Sprawy, Gazeta Wyborcza, Tv Toya, Ret1Sat i Radio Parada, organizatorem imprezy jest Fundacja Kocia Mama i Pałac Młodzieży.

5 lat to czas, który upłynął nam bardzo szybko. Zaczęło się niewinnie – od grupy opiekunek kotów, a skończyło na Fundacji, o której głośno na każdej płaszczyźnie życia. Fundacja Kocia Mama stała się wizytówką miasta, ambasadorem fachowości, kompetencji, ogromnej pracy wykonywanej codziennie na rzecz kotów.

W Łodzi nie ma już osoby, dla której ta nazwa byłaby obca.

 

Plan Koncertu jest bogaty:

Będą wystawy prac dzieci z Pracowni Plastycznej Pałacu Młodzieży pod wspólnym tytułem „Kot z moich snów”.

Na aukcję na rzecz kotów swoje prace przeznaczą także dzieci ze Szkoły Przyszpitalnej nr 2 w Łodzi – szczególne nam bliski oddział maluchów z Centrum Zdrowia Matki Polki. Tematem prac jest „Magiczny świat kotów”.

Kolejną atrakcją będzie wystawa fotografii Bogdana Rogulskiego pt. „Koci świat”.

Wszystkie te prace będzie można nabyć na aukcjach, bo powstały właśnie z myślą o wsparciu działania FKM, aby tą drogą zgromadzić fundusze na leczenie kotów.

Piękny to gest ze strony artystów, zarówno małych jak i dużych, zdrowych i chorych, że chcą dołożyć cegiełkę na rzecz kotów bezdomnych.

Będziemy także zapraszać do naszego kociego kiermaszu, gdzie będzie można nabyć niepowtarzalne rękodzieła wykonane przez uzdolnione wolontariuszki.

Będą też występy zespołów młodzieżowych oraz układy taneczne przygotowane specjalnie z myślą o kotach.

Jedną z atrakcji będzie wybór Kotomana Roku.

 

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich kociarzy, sympatyków kotów oraz przyjaciół Fundacji Kocia Mama na Koncert.

 

Mam nadzieję, że KOTOMANIA spodoba się wszystkim.

 

Z poważaniem

nowe logoSzefowa Fundacji Kocia Mama – Iza Milińska

Your Offcanvas Sidebar area is currently empty. Go and add some widgets first.

Zmień wielkość liter
Kontrast