Dziadkowie i wnuki

PDF pageEmail pagePrint page

przez zabawę do nauki

DziadkowieFundacja Ogród Serca powstała w 2008 roku z inicjatywy Moniki Kowner, aby promować integrację społeczną oraz rozwój wykształcenia i kompetencji, prowadzić działalność kulturalną, edukacyjną i oświatową, pomagając rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej, niepełnosprawnym, starszym i przewlekle chorym.

Obecnie Fundacja realizuje trwającą od maja do grudnia 2015 r. trzecią edycję projektu „Dziadkowie i wnuki przez zabawę do nauki”. Jest to cykl zajęć adresowany do łódzkich seniorów z ich wnukami, stwarzający doskonałe warunki do wspólnego, aktywnego spędzania czasu na nauce i zabawie, integracji wewnątrz- i międzypokoleniowej. 30 par dziadków i wnuków uczestniczy w e-edukacji przez zabawę (zajęcia z podstaw obsługi komputera), warsztatach twórczych, zajęciach rekreacyjno-sportowych (basen, fitness) i kulturalno-artystycznych mogą rozwijać swoje relacje babcia/dziadek-wnuk/wnuczka.

{igallery id=2714|cid=287|pid=1|type=category|children=0|addlinks=0|tags=|limit=0}

Uczestnicy podzieleni na trzy grupy przychodzą 5 razy w tygodniu na dwugodzinne zajęcia na basenie, zajęcia fitness, warsztaty z informatyki, warsztaty z podstaw języka angielskiego, warsztaty twórcze, spotkania z kulturą i sztuką oraz wycieczki tematyczne, w tym do teatru, kina, ogrodu botanicznego, ZOO i wiele innych atrakcji, na które dajemy gwarancję dobrej zabawy i niezapomnianych, miło spędzonych chwil. Np. w listopadzie byli na spektaklach „Hotel Minister” i „Boening Boening” w Teatrze Powszechnym, a wybierają się jeszcze do Teatru Jaracza na „Iwonę Księżniczkę Burgunda”.

 

Your Offcanvas Sidebar area is currently empty. Go and add some widgets first.

Zmień wielkość liter
Kontrast