namioty

Alfabet społeczny ABC

PDF pageEmail pagePrint page

namiotyStowarzyszenie Absolwent wraz z partnerami, zaprasza na piknik integracyjny Zorganizowani – poznaj bohatera w swojej okolicy. Piknik rozpocznie się w niedzielę 13 kwietnia 2014 o godzinie 13.00, planowane zakończenie o 18.00, w Łodzi przy ulicy Gdańskiej 47/49 (dziedziniec Business House).

 

Impreza ta ma na celu promocję społecznego dialogu oraz integrację mieszkańców z organizacjami pozarządowymi posiadającymi statut OPP (mające możliwość pozyskiwania 1%) i wykonującymi misje społeczne głównie na terenie województwa łódzkiego.mapka 13 04 2014

Spotkanie będzie połączone z prezentacją dorobku tych organizacji i występami artystycznymi między innymi wykonawców ze Stowarzyszenia Centrum Integracji z Krzysztofem Cwynarem.

Dla organizacji pozarządowych przygotowane będą nieodpłatnie namioty wystawiennicze o wymiarach 2/2 m w kolorach niebieskim lub zielonym, ze stołami i krzesełkami oraz możliwością podłączenia prądu. Zapraszamy do współpracy również podmioty gospodarcze z naszego regionu do zaprezentowania swojej oferty.

Informacje o pikniku pojawią się także w mediach, patronat medialny zapewnił już portal „Zielonym na prawo”.

Zapraszam,

Tomasz Adamkiewicz

Prezes Zarządu

 

 Bohaterowie namioty2 

ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA

Piknik integracyjny 13 kwietnia 2014r.

Wystawca/Firma

 

Osoba odpowiedzialna

 

Adres

 

Telefon

 

e-mail

 

NIP

 

Niniejszym zamawiam udział w pikniku integracyjnym ( teren biurowców Business House Łódź ul. Gdańska 47/49).

    

Podpis zgłaszającego:

 

 

 

 

.

Your Offcanvas Sidebar area is currently empty. Go and add some widgets first.

Zmień wielkość liter
Kontrast